XVI Niedziela Zwykła 23.07.2017

Biuro Parafialne Parafii MB Królowej Polski czynne we wtorek i czwartek od godz. 16:30 do godz. 17:30

Poradnictwo rodzinne w miesiącu lipcu jest nieczynne.

Ogłoszenia Parafialne

1. Przypominamy, iż w okresie wakacji spowiedzi słuchamy w dni powszednie 15 minut przed Mszą Świętą (dotyczy Mszy o godz. 6:30, 7:30 i 18:00)

2. Poradnictwo Rodzinne w lipcu jest nieczynne.

3. Wspólnoty Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 8.00. Po Mszy różaniec.

4. Poszukujemy osób, które chciałyby w naszej wspólnocie nosić obraz podczas liturgicznych uroczystości parafialnych, dekanalnych, czy diecezjalnych – chodzi o starszą młodzież męską. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii po Mszy Świętej.

5. Puszka w przyszłą niedzielę na organy.

6. W środę odpust parafialny u OO. Franciszkanów. Suma odpustowa ku czci Św. Anny o godz. 19:00.

7. Wszystkim naszym Parafianom, oraz obecnym gościom życzymy radosnej niedzieli i całego rozpoczynającego się tygodnia!

W minionym tygodniu pochowaliśmy:

+ Alicję Tamkun l.67, zam. Os. Kaszubskie 15

Polećmy naszych zmarłych miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek ………………….