XX Niedziela Zwykła 20-08-2017

Biuro Parafialne Parafii MB Królowej Polski czynne we wtorek i czwartek od godz. 16:30 do godz. 17:30

Ogłoszenia Parafialne

1. W sobotę 26 sierpnia przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święte będą odprawione o godz. 6:30, 8:00, 9:00, 17:00 i 18:30.

2. Wspólnoty Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 8.00. Po Mszy różaniec.

3. W przyszłą niedzielę zbieramy do puszki na instrument organowy do naszego kościoła.

4. Chętnych seniorów, chcących udać się 2 września (sobota) do Lednicy zapraszamy. Zapisy w zakrystii. Szczegóły dotyczące wyjazdu u Ks. Krzysztofa.

5. Pielgrzymka do Swarzewa wyruszy w tym roku 2 września (sobota) po Mszy św. o godz. 6.30.

6. W niedzielę 17 września odbędzie się Festyn Parafialny. Rozpoczniemy go po Mszy Świętej dziecięcej o godz. 11:00.
    W programie: dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, malowanie buzi, pokazy Straży Pożarnej i Policji, gastronomia, loteria i licytacja oraz wiele atrakcji dla młodszych i starszych Parafian.
    O godz. 19:00 – występ zespołu TUJON.
    Jeśli są osoby chętne do pomocy przy festynie, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

W minionym tygodniu pochowaliśmy:

+ Łucję Miesik l. 77; zam. Os. Kaszubskie 3/2

Polećmy naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek ……