XI Niedziela Zwykła 18.06.2017

Biuro Parafialne Parafii MB Królowej Polski czynne we wtorek i czwartek od godz. 16:30 do godz. 17:30

Ogłoszenia Parafialne

1. Nabożeństwo czerwcowe w łączności ze Mszą Świętą wieczorną o godz. 18:30. W oktawie Bożego Ciała po nabożeństwie czerwcowym procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

2. W czwartek po procesji będzie święcenie ziół i kwiatów.

3. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji tego Święta post w tym dniu nie obowiązuje.

4. Wszystkim parafianom, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała, a szczególnie za włożony trud w przygotowanie ołtarzy i przyozdobienie domów, za udział orkiestry oraz całego orszaku procesyjnego, za przygotowanie dzieci sypiących kwiatki, a wszystkim za nabożne uczestnictwo składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

5. Wspólnoty Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 8.00. Po Mszy różaniec.

W minionym tygodniu pochowaliśmy:

+ Wiktorię Aronowską lat 83, zam. Os. Kaszubskie 20

Zmarłych naszych polećmy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …..