VI Niedziela Wielkanocna 21.05.2017

Biuro Parafialne Parafii MB Królowej Polski czynne we wtorek i czwartek od godz. 16:30 do godz. 17:30

1. Powoli zbliżamy się do dnia Bożego Ciała, która przypada 15 czerwca.
    W tym roku procesja uda się ulicami:, Rybacką, Kaszubską, Kociewską, Bolesława Prusa, Rybacką oraz na placu przed kościołem. Osoby które były zaangażowanie przy budowie ołtarzy przy szkole i przy ośrodku zdrowia prosimy o kontakt z Panem Stanisławem – naszym kościelnym.

2. Organizowany jest wyjazd na Pola Lednickie w dni 3 czerwca. Zapisy w zakrystii u Ks. Łukasza.

3. Parafia organizuje wyjazd dzieci do Zakopanego w terminie od 04 do 14 lipca. Koszt to 1300 zł. Informacje i zapisy u Ks. Łukasza.

4. Organizowana jest także pielgrzymka do Armenii i Gruzji w terminie od 18 do 28 września br. Zapisy i informacje u ks. Arkadiusza.

5. 5. Spotkanie dla młodzieży klas II Gimnazjalnych, przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania w roku 2018, odbędzie się w czwartek o godz. 19:00 w kościele.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka na organy.

7. Ojcowie Franciszkanie zapraszają na odpust kalwaryjski ku czci Wniebowstąpienia Pańskiego w dniach od 26 do 28 maja. W niedzielę 28 maja o godz. 9:00 procesja teoforyczna na Kalwarię i o 10:00 Suma odpustowa.

W ostatnim tygodniu pochowaliśmy:

+ Jerzego Liżewskiego lat 75, zam. ul. Grottgera 6

+ Romana Monkas lat 84; zam. ul. Borowiacka 1